Czy chłopak pomimo swojej przeszłości wpuści do swojego życia a także serca promyk nadziei i szczęścia?
Czy ona będzie warta jego uwagi a naawet zaufania?
I czy będą w stanie obdarzyć siebie tak silnym uczuciem którego szukali od bardzo dawna?
Czy los da im szansę na bycie szczęśliwymi i pozwoli chodź na chwilę zasmakować normalnego życia?
-*-
Także mamy prolog Mam nadzieję, że chodź trochę was zainteresował. Jakbym mogła was ogromnie prosić o wasze opinie w komentarzach, bądź na asku to byłabym ogromnie wdzięczna. Także nie będę was więcej zanudzać. Zapraszam do dalszego czytania i co mogę więcej powiedzieć... Do usłyszenia w 1 rozdziale One change First mistake

